Algamax Spirulina + Chlorella + Spirulina Yosun & L-Carnitine Kapsül

367.00TL

427.00TL

  • Vergi Hariç: 339.81TL
  • Markalar Akuatik
  • Ürün Kodu: alsp+alch+allc
  • Durum: Stok Dışı

200 TL ve Üzeri

Ücretsiz Kargo

Kolay

İade

En Uygun Fiyat

Garantisi

Etiketler: Algamax Spirulina + Chlorella Yosun Besin Takviyesi

Chlorella, %50-60 oranında protein, A, B1, B2, B3, B5, B6, İnositol, Biotin, Folik asit, PABA, B12, C ve E vitaminlerini içerir. Magnezyum, Kalsiyum, Potasyum, Fosfor, İyot, Çinko, Demir, Selenyum, Krom ve Bakır mineralleri, amino asitleri ve nükleik asitleri (RNA & DNA) içerir. 


Kullanım önerisi:
 Günde 3‑4 kapsül kullanmanız önerilir (kapsülleri sabahları tek seferde de alabilirsiniz).

Spirulina, mavi-yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türüdür. 2,5 milyar yıldır genetiği değişmemiş ender canlılardan biridir. Dünya Sağlık Örgütü, Amerikan Gıda ve İlaç Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü her yaş grubu için güvenli gıda olarak kabul etmiştir. NASA ve ESA tarafından astronot gıdası olarak kullanılan bir besindir.

Neden Spirulina?

Spirulina‘nın dünyada neden “Mükemmel Besin” “Süper Besin” ve “Mucize Besin” olarak adlandırıldığını başlıklar halinde açıklamaya çalışalım.

1) %100 doğaldır.
2) Spirulinanın hücre duvarı mukopolisakkaritlerden oluşur, yapısında selüloz çeperin olmamasından dolayı çok kolay sindirilebilir.
3) Toksik özelliği yoktur.
4) Protein, vitamin, mineral ve besleyici elementler açısından zengindir.
5)   İçeriğindeki maddeler doğal olduklarından, sentetik yolla elde edilenlerden farklı olarak insan vücudunda birikime neden olmaz ve atılır.

Spirulina platensis katkısız doğal haliyle kurutularak hiçbir işleme tabi tutulmadan bitkisel kapsüller şeklinde tüketime sunulmaktadır.

Kullanım önerisi: Günde 3‑4 kapsül kullanmanız önerilir. Kapsülleri sabah tek seferde de alabilirsiniz.

L-Carnitine
Özellikle sporcuların ve zayıflamak isteyen kişilerin favori besin desteği olan L-Carnitine’in (Karnitin) yağ yakmanın ve zayıflamanın yanı sıra vücutta birçok fonksiyonu vardır. Bunun nedeni temel fonksiyonlarından birinin vücutta yağ yakımında kullanılıyor olmasıdır. BT vitamini olarak da tanımlanan bir besin bileşenidir. Fakat vücutta üretildiği için de vitamin olarak adlandırılmıyor. Yapı olarak protein yapı taşı olan amino asitlere de benzer fakat protein yapısına da girmediği için protein olarak da kabul edilmez. Karnitin, vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde ve yağ yakımında rol oynayan önemli bir besin maddesidir. 

Sadece 1 kilo Spirulina‘nın, 1 ton çeşitli meyve ve sebzelerin vitamin, mineral ve enzim içeriğine eş değer olduğu kabul edilmektedir.


Kullanım önerisi: Günde 3-4 kapsül kullanmanız önerilir. Önerilen 3-4 kapsülü fiziksel aktivite öncesi bol su ile tek seferde de alabilirsiniz.

Yorum yapın

Dikkat: HTML içerik çeviri yapılmaz!
    Kötü           İyi