Gizlilik Sözleşmesi

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, meslek,gelir düzeyi, e-posta vb.) sizlerden talep etmeyiz. Sunucularımızda toplanan bubilgiler müşteri profillerine yönelik özel kampanya faaliyetlerininkurgulanmasında kullanılmaktadır.

Üyelik formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve satmamaktadır. Natural Sepetim, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Natural Sepetim müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Natural Sepetim iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesihalinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlaraaçıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlaraaçıklanabilecektir. Müşterininsisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgilerisadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Natural Sepetim'den gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “E-posta almak istemiyorsanız lütfen tıklayın linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Ödemesayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan sizdeğerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbirşekilde Natural Sepetim sunucularında veya ona hizmet veren şirketlerinsunucularında tutulmamaktadır.

Güvenlik

Natural Sepetim, internetten alışverişin en önemli kriterlerinden birinin güvenlikolduğunun bilincindedir.