Algamax Spirulina Yosun & L-Carnitine Kapsül

139.00TL
  • Vergi Hariç: 128.70TL
  • Markalar Akuatik
  • Ürün Kodu: allc
  • Durum: Stok Dışı

200 TL ve Üzeri

Ücretsiz Kargo

Kolay

İade

En Uygun Fiyat

Garantisi

Etiketler: Spirulina, Yosun, L-Carnitine

Spirulina (Mavi-Yeşil Yosun) özel havuzlarda yetiştirilip yıkandıktan sonra hiçbir kimyevi işleme tabi tutulmadan kurutulup L-Carnitine ile birlikte kapsül halinde paketlenmektedir.


L-Carnitine
Özellikle sporcuların ve zayıflamak isteyen kişilerin favori besin desteği olan L-Carnitine’in (Karnitin) yağ yakmanın ve zayıflamanın yanı sıra vücutta birçok fonksiyonu vardır. Bunun nedeni temel fonksiyonlarından birinin vücutta yağ yakımında kullanılıyor olmasıdır. BT vitamini olarak da tanımlanan bir besin bileşenidir. Fakat vücutta üretildiği için de vitamin olarak adlandırılmıyor. Yapı olarak protein yapı taşı olan amino asitlere de benzer fakat protein yapısına da girmediği için protein olarak da kabul edilmez. Karnitin, vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde ve yağ yakımında rol oynayan önemli bir besin maddesidir. 

Sadece 1 kilo Spirulina‘nın, 1 ton çeşitli meyve ve sebzelerin vitamin, mineral ve enzim içeriğine eş değer olduğu kabul edilmektedir.


Kullanım önerisi: Günde 3-4 kapsül kullanmanız önerilir. Önerilen 3-4 kapsülü fiziksel aktivite öncesi bol su ile tek seferde de alabilirsiniz.

Yorum yapın

Dikkat: HTML içerik çeviri yapılmaz!
    Kötü           İyi